Studia podyplomowe: Psychologia Sportu

Zapraszam do zapisu na roczne studia podyplomowe z psychologii sportu w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, które mam przyjemność koordynować i współtworzyć wraz z kadrą wybitnych specjalistów.
Celem studiów jest zdobycie zarówno teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy z zakresu psychologii sportu. Zagadnienia poruszane w trakcie zajęć mają przybliżyć słuchaczom główne problemy pojawiające się w sporcie oraz wyposażyć słuchaczy w umiejętności pracy nad mistrzowskim wykonaniem na każdym etapie rozwoju zawodniczego. Studia zgłębiają tematykę mentalnego przygotowania w sporcie, dając kompendium wiedzy merytorycznej i kompetencji praktycznych możliwych do wykorzystania przez osoby pracujące na co dzień ze sportowcami. Zatem – jeśli jesteś trenerem, zawodnikiem, instruktorem, rodzicem młodego sportowca, sędzią sportowym, absolwentem psychologii, działaczem sportowym lub po prostu interesują Cię psychologiczne aspekty funkcjonowania w sporcie – te studia są dla Ciebie!
Zapraszam serdecznie zainteresowanych z całej Polski. Nowoczesna formuła zajęć blended learning (zjazdy+zajęcia na platformie internetowej) pozwalają na dogodne studiowanie przedmiotu – nie musisz być i mieszkać w Łodzi!
Więcej informacji: http://www.ckp-lodz.pl/studia/235/content/psychologia-sportu

ahe-logo

Share This Post