Jeśli w ferworze pracy, obowiązków domowych, czy zobowiązań innego typu nie ma czasu, czy nawet chęci na tradycyjne wizyty w gabinecie psychologicznym lub sama wizja takiej konsultacji Cię obezwładnia, stresuje czy też paraliżuje – zapraszam do skorzystania z konsultacji psychologicznej on-line.

Każdy z nas miewa problemy – to fakt, który towarzyszy ludziom od zarania dziejów. Można sobie radzić z nimi na różne sposoby, bądź popaść w bezradność i nie robić nic. Drugie wyjście jest już na wstępie wyniszczające i w negatywny sposób wpływające na nasze zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Dlatego też lepiej i zdrowiej jest „wziąć byka za rogi” i stawić czoła przeciwnościom. Ale jak to zrobić? Czasem potrzebna jest fachowa porada bezstronnej osoby, która pomoże wskazać różne alternatywy, nauczy pewnych technik, wesprze emocjonalnie. Taką osobą jest psycholog.

Jednakże w dzisiejszych czasach wiele osób w ferworze pracy, obowiązków domowych, czy zobowiązań innego typu nie ma czasu, czy nawet chęci na tradycyjne wizyty w gabinecie psychologicznym. Lub nawet jeśli znajdą moment na spotkanie z psychologiem, to sama wizja takiej konsultacji obezwładnia, stresuje, paraliżuje. Zdarza się również, że – z przyczyn fizycznych, czy chorobowych – tradycyjna wizyta jest niemożliwa. Dla wszystkich z Państwa, którzy są w podobnej sytuacji proponujeę konsultację psychologiczną on-line.

Mają Państwo możliwość skorzystania ze wsparcia specjalisty, który w obiektywny i fachowy sposób dokona analizy i oceny problemu, pomoże wytyczyć drogi jego rozwiązania, doradzi i wesprze. Istnieje możliwość konsultacji on-line poprzez wiadomość e-mail, bądź też poprzez spotkanie z psychologiem poprzez Skype.

W przypadku e-mailowej konsultacji online we wstępnej wiadomości proszę zawrzeć przejrzysty opis swojego problemu, którego ma dotyczyć konsultacja. W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo kilka pytań (które pomogą mi lepiej zrozumieć, czy przeanalizować opisaną sytuację i dać bardziej trafną poradę) oraz szczegóły dotyczące formy płatności za konsultację on-line.

W przypadku konsultacji on-line poprzez Skype proszę o wcześniejszą telefoniczną, bądź e-mailową rezerwację terminu.

Proszę o przesyłanie wiadomości na adres e-mailowy: psycholog@gardensport.pl

Należy pamiętać, aby nie traktować internetowego e-mailowego poradnictwa psychologicznego jako alternatywnego sposobu rozwiązywania problemu w stosunku do tradycyjnych wizyt w gabinecie psychologicznym. Konsultacja on-line powinna stanowić jedną z kilku stosowanych metod wsparcia psychologicznego. Należy zdawać sobie sprawę, że skuteczne leczenie zaburzeń psychicznych nie może być ograniczone jedynie do poradnictwa on-line.