Puzzle psychologiczne

  • Znane puzzle w nowej – nietradycyjnej – odsłonie\
  • Dla jednej lub wielu osób
  • Układając PSYZZLE możesz poprawić swoje życie poprzez wgląd w siebie
  • Układając PSYZZLE zrelaksujesz się i spędzisz czas na korzystnej rozrywce
  • Znalezione na PSYZZLACH numery odeślą Cię do pytań w Arkuszu Refleksyjnym -szczere odpowiedzi na nie pozwolą Ci poznać lepiej siebie oraz osoby, z którymi układasz PSYZZLE
  • Układając w grupie pozwól, aby także inni powiedzieli coś o Tobie
  • Ciekawe grafiki o zróżnicowanym stopniu trudności
  • Dla każdego – dla dorosłych, dzieci, młodzieży. Dla Ciebie!

Przedstawiamy Wam absolutną nowość w świecie puzzli. PSYZZLE to nie tradycyjne puzzle. To PUZZLE PSYCHOLOGICZNE, które pozwolą Ci na chwilę relaksu i refleksji nad sobą. A co za tym idzie – przez układanie naszych puzzli możesz doprowadzić do zwiększenia satysfakcji z siebie, ze swoich dokonań, a także podjąć wyzwanie zmieniania swojego życia w tych aspektach, które teraz Ci nie odpowiadają. Do tego potrzebne są tylko PSYZZLE, Arkusz Refleksyjny (w zestawie z PSYZZLAMI) i chwila czasu wolnego.

Puzzle jako układanka znana jest człowiekowi od dawna. Jednakże przed Tobą stoi wyzwanie ułożenia układanki w zupełnie nowy sposób – pozwalający na uzyskanie wglądu w siebie, odbycia podróży po Twojej świadomości i odkryciu swoich zasobów psychicznych, które być może pozostają na co dzień przyczajone w ukryciu.

Puzzle pozwalają na  uzyskanie stanu intensyfikacji uwagi, a także – poprzez wyłączanie bodźców ze swojego pola uwagi – pomagają się zrelaksować. Zarówno zwiększenie poziomu skupienia uwagi, jak i pogłębiony stan relaksu sprzyjają pogłębianiu refleksji. W naszych PSYZZLACH chcemy wykorzystać właśnie ten proces, abyś Ty mógł w większym stopniu pomyśleć o sobie i tym, co dzieje się w Twoim życiu.  Co więcej dzięki naszym układankom możesz zacieśnić więzi z ważnymi dla Ciebie osobami, lub poznać lepiej te, których jeszcze dobrze nie znasz.

Jak układać PSYZZLE? Sam lub z inną osobą, lub nawet grupą osób. Dzięki dwóm wariantom – układania indywidualnego lub integracyjnego – możesz nie tylko dobrze się bawić układając piękną grafikę, ale również odkryć  zakamarki własnej psychiki oraz lepiej poznać osoby w Twoim otoczeniu. Ty wybierasz tryb układania PSYZZLI i wykorzystujesz do tego odpowiedni Arkusz Refleksyjny. Pytania i zadania do refleksji znajdujące się w Arkuszach bazują na dotychczasowych dokonaniach psychologii – są oparte na wiedzy dotyczącej osobowości, uczenia się, emocji i motywacji człowieka, jego postrzegania siebie w świecie i regułach nim rządzących. Co więcej dobór pytań do arkuszy odbył się w oparciu o wieloletnie doświadczenia nabyte podczas prowadzenia konsultacji i terapii w gabinecie psychologicznym.  Na PSYZZLACH ukryte są numery – osoba, która układa element z cyfrą odczytuje przypisane do niego pytanie z Arkusza Refleksyjnego i zastanawia się nad jego treścią. Ty decydujesz ile czasu chcesz przeznaczyć na refleksję – PSYZZLE mogą stanowić podstawę do głębszych rozmyślań i działań, krótkiej analizy, albo są po prostu dobrą rozrywką w czasie wolnym.

Dla kogo? Dla każdego!

Jeśli jesteś:

– osobą chcącą zagłębić się w zakamarki swojej psychiki

– osobą, która chce odczuwać więcej satysfakcji z własnego życia

– osobą, która chce coś zmienić w swoim życiu

– osobą, która uwielbia układać puzzle

– osobą, która z chęcią podzieli się swoimi refleksjami z innymi osobami

– rodzicem, który dba o stabilny rozwój psychologiczny swojego dziecka

– sportowcem, który chce poprawić swoje występy sportowe

– trenerem, który chce zadbać o lepszą integrację swojego zespołu

– nastolatkiem, który poszukuje kierunku dla siebie

– menadżerem, który wprowadza innowacje, by jego zespół działał jak najlepiej

– dorosłym człowiekiem, który czuje, że „można inaczej”

– psychologiem lub psychoterapeutą, który wprowadza innowacyjne metody do pracy ze swoimi klientami

– osobą, która dba o swój rozwój

– osobą, która po prostu lubi nowości

– osobą, która lubi dobrze się bawić  i mieć z tego dodatkowe korzyści

– lub osobą, która z zupełnie innych względów chciałaby odbyć podróż w głąb siebie…

….PSYZZLE SĄ WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Co znajdziesz w swoim pudełku z PSYZZLAMI:

– Puzzle (60- lub 120-częściowe) z pięknymi autorskimi grafikami i naniesionymi numerami

– Instrukcję

– dwa Arkusze Refleksyjne do układania indywidualnego lub integracyjnego (w wersji standardowej „Ja w świecie”. Dostępne będą rozszerzenia oraz personalizowane wersje  w przyszłości.)

– dużą dawkę refleksji, rozrywki i rozwoju.

Teraz do każdego zestawu PSYZZLI piłeczka antystresowa gratis!

Link do sprzedaży: https://allegro.pl/uzytkownik/gardensport_pl/poradniki-258715?bmatch=baseline-al-product-eyesa2-engag-dict45-cul-1-3-0605